ALİ OSMAN KONAKÇI - ALİ OSMAN KONAKÇI KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ VE GERÇEKLER

evrenkonakci.blogspot.com buradan devam etmektedir.

BU OLAYLAR (davalar) OCAK 2004 YILINDA BAŞLAMIŞTIR.

ALİ OSMAN KONAKÇI (PAMUK BORSA AJANI-COTTON EXCHANGE AGENT).1948 DOĞUMLUYDU. VASİYETNAME YAPTIĞINDA KANSERDİ . AĞIR KEMİK NAZOFRENKS (BAŞ BOYUN) KARACİĞER KANSERİ OLDUĞU ANLAŞILMASIN DİYE 15 YIL ÖNCEKİ RESMİ VASİYETNAMEYE KONDU.BİZE GÖRE ÖLÜMÜ HIZLANDIRILDI.YANİ ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ. BORN in 1948.WHEN HE DIED, HE WAS HEAVY BONE ,NAZOFRENKS (head&neck) LIVER CANCER. HIS PICTURE WHICH WAS TAKEN 15 YEARS AGO PUT THE WILLS TO NOT UNDERSTANDING OF HIS CANCER BY PEOPLE. FOR US HIS DEATH WAS EXPEDITED.SO HIS DEATH İS DOUBTFUL.

Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi ile Ali Osman Konakçı'nın hiçbir alakası yoktur. Okulun hayırseveri burcu göktürk tür.

Translator

Friday, July 20, 2012

Ali Osman Konakçı Adli Tıp Raporu

   Ali Osman Konakçı için dava sırasında istene rapor akli dengesinin yerinde olup olmasından daha çok; o kadar ağır ileri derecede ölümcül süreçte kanser olan (baş boyun, karaciğer ve kemik kanseri) böyle bir vasiyetname yapabilme yetisi var mıdır şeklindeydi. Çünkü vasiyetname tutarsızlık ve ahlaka uygun olmaya istekler ve bilgiler vardı.
1)Biz babamı asla kaçırmadık ve polis kurtarmadı. Ama yalancı şahit getirp öyle söylettiler ve mahkeme belge aramadan kabul etti.
 2) Biz babamıza hakaret etmedik.
3) Gazetelerde yazan gibi değil boşanma davası devam ediyordu. (Bununla ilgili ayrıntı geçmiş yazılarımda arşivde var)
4)Babam Gaziantepli adil sani konukoğlu adlı şahısın emir ve direktiflerine uyacaksınız diyordu.Hangi yüzyılda yaşıyoruz da Gaziantepli adil sani konukoğlunun emirlerine uyacağız.
5) Babam ısrarla şirketini ve parasını yazmamıştı. Hali hazırdaki param diyor. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazmışsa babam neden parasını ve şirketini yazmıyordu? Neden?
6) Daha sonra vasiyette bir şirket kurtulmasını paraların bu şirkete devredilmesini ve bizim bu şirket çalışmamızı istiyordu babam . Bunu adi sani konukoğlu adlı şahsa vasiyet etmişti. Nerede şirket paralar adil?

   Mesela ALİ OSMAN KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİNİN asıl hayırseveri olan BURCU türkinan GÖKTÜRK'ten bahsetmemişti Çünkü BURCU  GÖKTÜRK babamın GİZLİ ORTAĞI SIFATIYLA ORTAYA ÇIKIP, DAVA SIRASINDA EMEK TEKNEMİZ OLAN DEPOLARI KOMİK BİR PARAYA, TABİRİ CAİZSE GECEKONDU FİYATIYLA KİRALADI. AMA BABAM VASİYETTE BÖYLE BİR ŞEYDEN BAHSETMEMİŞTİ. HATTA İZMİR TİCARET BORSA AJANI TEREKE TEMSİLCİSİ UMUR SİMSAROĞLU ŞERH KOYMUŞTU. BU PARAYA OLMAZ DİYE. FAKAT BURCU GÖKTÜRK İZMİR'de 2003 YILINDA SAHİBİ OLDUĞU AR-KO TİCARETTEN DOLAYI BUGÜNKÜ PARA İLE 208.859 BİN LİRAYLA 50inci OLMASINA RAĞMEN EVLENİP İZMİR'DEN AYRILIP ANKARA'YA GİTTİ. ŞİRKETİ KENDİ ÜZERİNE OLMAK KAYDIYLA KALDI VE 2010 YILINDA KAPATTI. VERGİ HABERİNİN LİNKİ ya2004.yeniasir.com.tr/04/06/index.php3?kat=ana&sayfa...
 
      Bu vasiyeti babam yapmadı, bize göre. Noterle yapmış olmasının bir önemi yok. Çünkü noter babamın ayağına götürülmüş hastayken. Ki o noter babamın iş hayatı boyunca bütün noterlik işlerini yaptığı değil, başka bir noterin ikinci  katibi.
   Adli tıp raporunun verilmesini sağlayan raporlar tam BİR YILDA toplandı. Ama adli tıp, o yıllarda Gazetelere yansıyan sorunlara rağmen jet hızıyla neredeyse 15 günde sağlıklı raporu verdi.Dayanak olarak Sağlık Ocağı ve Tecavüz Taciz davalarına bakan tek doktor raporuna dayandı. İşte içerik bu. Genel olarak tam anlamıyla verilmiş bir rapor değildir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...