ALİ OSMAN KONAKÇI - ALİ OSMAN KONAKÇI KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ VE GERÇEKLER

evrenkonakci.blogspot.com buradan devam etmektedir.

BU OLAYLAR (davalar) OCAK 2004 YILINDA BAŞLAMIŞTIR.

ALİ OSMAN KONAKÇI (PAMUK BORSA AJANI-COTTON EXCHANGE AGENT).1948 DOĞUMLUYDU. VASİYETNAME YAPTIĞINDA KANSERDİ . AĞIR KEMİK NAZOFRENKS (BAŞ BOYUN) KARACİĞER KANSERİ OLDUĞU ANLAŞILMASIN DİYE 15 YIL ÖNCEKİ RESMİ VASİYETNAMEYE KONDU.BİZE GÖRE ÖLÜMÜ HIZLANDIRILDI.YANİ ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ. BORN in 1948.WHEN HE DIED, HE WAS HEAVY BONE ,NAZOFRENKS (head&neck) LIVER CANCER. HIS PICTURE WHICH WAS TAKEN 15 YEARS AGO PUT THE WILLS TO NOT UNDERSTANDING OF HIS CANCER BY PEOPLE. FOR US HIS DEATH WAS EXPEDITED.SO HIS DEATH İS DOUBTFUL.

Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi ile Ali Osman Konakçı'nın hiçbir alakası yoktur. Okulun hayırseveri burcu göktürk tür.

Translator

Sunday, March 18, 2012

Azmettiricilik Hakkında Bir Hikaye(Vicdan) ALİ OSMAN KONAKÇI

       Ülkenin birinde Padişah, devlet yönetimindeki taht kavgaları önlemek amacıyla kardeşlerini öldürtüyormuş.Olay bitince padişah, bu CİNAYETİN kefareti olarak katili, annelerine teslim ediyor, o da padişahın gözü önünde katilin karnını yarıyor ve kendi elleriyle intikam alıyor.
      Olayın özü şu. Kendileri hiç de iyi olmayanlar, gerçekleştirdikleri kötü eylemlerden, gerekli olanı sağladıktan sonra, içleri gayet rahat işe biraz, İYİLİK, DÜRÜSTLÜK karıştırmaktan hoşlanırlar. Bir karşılık veriyor, vicdanlarını temizliyorlarmış gibi. Üstelik bu korkunç kötülüklere alet ettikleri kimseler kendilerini suçluyorlarmış gibi geliyor onlara. Onların yok olmasını isterler ki YÜZ KARASI İŞLERİN DELİLİ, TANIKLIĞI ,  SİLİNSİN GİTSİN.( ALINTI )
     Yani işin daha özü insanlar kötülük yaptığını bildiği insanın yüzünü görmek sesini duymak istemez.Bazı insanlar borçlu olduğunu sevemez.Suçu hep başkalarına atarlar.Bir de kendisine dokunmayacak ama insanlara büyük gelecek iyilik yapı yaptığı kötülüğü örtmek ve halkın gözünde kahraman(sahte) olmak. İyi de ALLAH görmüyor mu? Kendisi rahat yaşatacak ama öldükten sonra aldığı AHlarla çocuklarının nasıl yaşayacağını bilememek.
      Alıntı
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...