ALİ OSMAN KONAKÇI - ALİ OSMAN KONAKÇI KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ VE GERÇEKLER

evrenkonakci.blogspot.com buradan devam etmektedir.

BU OLAYLAR (davalar) OCAK 2004 YILINDA BAŞLAMIŞTIR.

ALİ OSMAN KONAKÇI (PAMUK BORSA AJANI-COTTON EXCHANGE AGENT).1948 DOĞUMLUYDU. VASİYETNAME YAPTIĞINDA KANSERDİ . AĞIR KEMİK NAZOFRENKS (BAŞ BOYUN) KARACİĞER KANSERİ OLDUĞU ANLAŞILMASIN DİYE 15 YIL ÖNCEKİ RESMİ VASİYETNAMEYE KONDU.BİZE GÖRE ÖLÜMÜ HIZLANDIRILDI.YANİ ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ. BORN in 1948.WHEN HE DIED, HE WAS HEAVY BONE ,NAZOFRENKS (head&neck) LIVER CANCER. HIS PICTURE WHICH WAS TAKEN 15 YEARS AGO PUT THE WILLS TO NOT UNDERSTANDING OF HIS CANCER BY PEOPLE. FOR US HIS DEATH WAS EXPEDITED.SO HIS DEATH İS DOUBTFUL.

Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi ile Ali Osman Konakçı'nın hiçbir alakası yoktur. Okulun hayırseveri burcu göktürk tür.

Translator

Sunday, April 1, 2012

Ali Osman Konakçı Parası, Şirketi, Ölümü, Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi

   Ali Osman Konakçı 2003 yılında kayıp olan 10 milyon lira parası nerededir? Ali Osman Konakçı bu rakamı neden açıklamamıştır? Ali Osman Konakçı'nın şirketi nerededir? Bu paralar nerededir?Neden vasiyetine uyulmamıştır? Muhtemelen can havliyle " adım yaşatılsınsın"diye şirket kurun demiş babam. 40 yıllık işadamı defalarca vergi rekortmeni olan babam ölü üzerine  şirket kurulmayacağını bilmiyormuydu? Bilşyordu aman ağır kanser hastasıydı ve dediğim gibi can havliyle çocukları aklına gelmişti? Ama yaptıranlar gözünü boyadı! Peki kurulacak şirkete paralar neden aktarılmamıştır? Arabası neden şirkete  bağlanmamıştır?
    adil sani konukoglu  Babam tarafından vasiyet ile sana vasiyet edilen şeye neden riayet etmedin?
   İzmir Cumhuriyet Savcısı Ali Osman Konakçı'nın mezarını neden açmamıştır bunun için neden gerekçe göstermemiştir?Neden bu talebi görmezden geldi? Ali Osman Konakçı'nın mezarıyla kimler oynamıştır? Öldüğünde neden vücudunda morluklar vardır?
   Ali Osman Konakçı ,Ali Osman Konakçı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile bir alakası yoktur.O Okul bize göre babamın ismi konulduğu için şaibeli bir okuldur.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...