ALİ OSMAN KONAKÇI - ALİ OSMAN KONAKÇI KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ VE GERÇEKLER

evrenkonakci.blogspot.com buradan devam etmektedir.

BU OLAYLAR (davalar) OCAK 2004 YILINDA BAŞLAMIŞTIR.

ALİ OSMAN KONAKÇI (PAMUK BORSA AJANI-COTTON EXCHANGE AGENT).1948 DOĞUMLUYDU. VASİYETNAME YAPTIĞINDA KANSERDİ . AĞIR KEMİK NAZOFRENKS (BAŞ BOYUN) KARACİĞER KANSERİ OLDUĞU ANLAŞILMASIN DİYE 15 YIL ÖNCEKİ RESMİ VASİYETNAMEYE KONDU.BİZE GÖRE ÖLÜMÜ HIZLANDIRILDI.YANİ ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ. BORN in 1948.WHEN HE DIED, HE WAS HEAVY BONE ,NAZOFRENKS (head&neck) LIVER CANCER. HIS PICTURE WHICH WAS TAKEN 15 YEARS AGO PUT THE WILLS TO NOT UNDERSTANDING OF HIS CANCER BY PEOPLE. FOR US HIS DEATH WAS EXPEDITED.SO HIS DEATH İS DOUBTFUL.

Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi ile Ali Osman Konakçı'nın hiçbir alakası yoktur. Okulun hayırseveri burcu göktürk tür.

Translator

Saturday, February 11, 2012

BAYRAKLI ALİ OSMAN KONAKÇI MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ

BAYRAKLI ALİ OSMAN KONAKÇI MESLEKİ VE  TEKNİK ANADOLU LİSESİ 
İLGİLİ KİŞLİLERE DUYURULUR.
     Bu açıklamayı okulun bilinmeyenleri için yazıyorum. Burada yazılanların hepsi gerçek ve belgelidir. Bu okulun babam ALİ OSMAN KONAKÇI(2003 yılında vefat) ve ailesi olarak bizimle hiçbir ilgisi yoktur. Ali OSMAN KONAKÇI’ nın böyle bir vasiyeti ve yaşarken de okul yaptırma gibi bir düşüncesi yoktu. Bu okulun hayırseveri başkadır.

     Hayırsever köşesi için buradan söylüyorum. Eğer babamın adına hayırsever köşesi, okulda ve aynı zamanda okul web sitesinde açılırsa; bu üst makamların bilinçli ve kasıtlı şekilde okulda eğitim alan ve eğitim verenleri ve velilileri yanıltmaktır.
Yetkililerden verilen bilgiye göre, 2010 hayırsever albümüne babamı resmini bizden habersiz basmışlardır. Buna iznimiz yoktur. Zaten ölen şahıs hayırseverliği nasıl yaptı, hayırsever albümüne babamın resmi basıldı; açıklama yapılmadı. Bize göre skandal. Okul onun adına yapılsa bile, ölü şahıs nasıl hayırsever olur.
      Bu okulun bu adla açılmasını asla ve asla kabul etmiyoruz. Çünkü bunun, bize ve vefat eden babama büyük zararı vardır. Bunun için hukuki girişimlerimizde devam etmektedir. Ayrıca bu kadın daha önce kendine bir şey yaptırmış mı başkasına okul yaptırıyor.
Bu açıklamayı yaptığım için hem ailem adına ve hem vefat eden babamın kemiklerinin sızlayacağına inandığım için üzüntülüyüm. Çünkü bizi ve vefat eden babamı durduk yere alakasız birileri sorumluluk altına sokuyor. Bu okulun yapıldığı bizden de saklandı.  
VELİLERE VE ÖĞRENCİLERE YAZDIĞIM MEKTUBU OKUYUN.   Evren Konakçı
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...