ALİ OSMAN KONAKÇI - ALİ OSMAN KONAKÇI KIZ TEKNİK MESLEK LİSESİ VE GERÇEKLER

evrenkonakci.blogspot.com buradan devam etmektedir.

BU OLAYLAR (davalar) OCAK 2004 YILINDA BAŞLAMIŞTIR.

ALİ OSMAN KONAKÇI (PAMUK BORSA AJANI-COTTON EXCHANGE AGENT).1948 DOĞUMLUYDU. VASİYETNAME YAPTIĞINDA KANSERDİ . AĞIR KEMİK NAZOFRENKS (BAŞ BOYUN) KARACİĞER KANSERİ OLDUĞU ANLAŞILMASIN DİYE 15 YIL ÖNCEKİ RESMİ VASİYETNAMEYE KONDU.BİZE GÖRE ÖLÜMÜ HIZLANDIRILDI.YANİ ÖLÜMÜ ŞÜPHELİ. BORN in 1948.WHEN HE DIED, HE WAS HEAVY BONE ,NAZOFRENKS (head&neck) LIVER CANCER. HIS PICTURE WHICH WAS TAKEN 15 YEARS AGO PUT THE WILLS TO NOT UNDERSTANDING OF HIS CANCER BY PEOPLE. FOR US HIS DEATH WAS EXPEDITED.SO HIS DEATH İS DOUBTFUL.

Ali Osman Konakçı Kız Teknik Meslek Lisesi ile Ali Osman Konakçı'nın hiçbir alakası yoktur. Okulun hayırseveri burcu göktürk tür.

Translator

Thursday, October 13, 2011

ÖLÜMÜNDEN SONRA GEÇERLİ VEKALETNAME İLE BOŞANMA DAVASI

     Bunları Neden Yazıyorum?  Güya babamın özgür iradesiyle Ölümcül Kanser Hastalığında iki  ay öce yaptığı vasiyetnamede biz babama küfür etmişiz ve ölümle tehdit etmişiz.
     Niye küfür etmişiz?.Annemizden boşanmaya kalktığı için. Boşanma 2001 Mayıs. Vasiyetname Eylül sonu 2003.  Neden o tarihte vasiyetname yapmadı da ölmeden iki ay önce?
     
1) Çünkü küfür yok. Öyle olsa paramızı keserdi, kesmedi, okuttu. Vesaire.
    

ÖLÜMÜNDEN SONRA GEÇERLİ VEKALETNAME İLE BOŞANMA DAVASI


2) Annem, Mahkeme tarafından Babamın aldatmasına rağmen haksız şekilde boşandırıldı. Ama Annem boşanmanın iadesini kazandı. Babam Dava sırasında öldü. Boşanma avukatı değil, izmir barosu avukat cevat erim ölümünden sonra geçerli fotoğrafsız genel vekalet ile boşattı. ( Daha önce ki Blogumda anlatmıştım) Vekalet ne zaman verilmiş vasiyet ile aynı tarihte. Mahkemenin iadesi kararından nasıl eminler de vasiyette annem boşanmış gibi gözüküyor. Boşanma olsun ki mallar başkalarına kalsın.
     

3) Ölmek üzere olan babamı tehdit etmişiz  Komik olan bu.Velev ki ettim. Niye mahkeme yoluyla ispatlattırmıyor? Hem ne gerek var tehdide, vefat edince zaten bizim olan yasal mirasçı sıfatıyla bize kalmıyor mu? 

                                   (Ölümden sonra geçerli Vekaletname)
Ölümünden sonra geçerli fotoğrafsız genel vekaletname ile boşanmayı gerçekleştiren izmir barosu avukatı cevat erimdir. cevat erim o dönem sani konukoğlu vakfı ve Gaziantep kökenli Muhafazakar diye bilinen  sanko holding avukatı ve babamın ilişki yaşadığı hatice saylan ın avukatıdır.

Tabi boşanma olunca eş mirastan çıkar ve miras davası kolaylar. Bu yüzden avukat Cevat erim davaya girmiştir. 

Buna göre yaptırılan vasiyette bile babam boşanma olmuş gibi vasiyet yapmış!
Bizim iddiamız bu haksız mahkeme kararlarıdır. 

Diğer taraftan bunlar bize karşı komplo kumpastır!


NOT: Ölümünden sonra geçerli fotoğrafsız genel vekaletname ile yasal mirasçılara rağmen boşanma kararı veren 2004 yılında izmir 5 aile mahkemesi ve yargıtay 2 hukuk dairesi haksızlık ile onanmıştır      


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...